Listopad 2023 byl pro mě měsícem další velké dobrodružné cesty. Sbalil jsem svůj batoh od Peak Design a vyrazil z Brna přes Vídeň a Londýn až do Los Angeles. Přestože cesta byla dlouhá – celkem 8987 km a 13 hodin v letadle plus čtyřhodinové čekání na přestup – díky pohodlnému letu v leže jsem dorazil plný energie a připravený ihned se pustit do práce.

V Los Angeles jsem strávil 3 týdny spoluprací s klientem na optimalizaci skladových procesů a zlepšování zákaznického servisu. Každé ráno jsem věnoval čas práci na svých projektech a vlastní firmě, odpoledne pak buď fotografování, nebo relaxaci na pláži s knihou v ruce.

O víkendech jsem si užíval svobodu, i když daleko od rodiny. Zvláštním zážitkem byla návštěva Zoo v Los Angeles, která může být sice menší, ale je překrásná. Setkání se zvířaty, obzvláště s gorilami, bylo magické. Angela, nejmladší gorila a „anděl města andělů“, byla o rok starší a já měl příležitost ji znovu po roce fotit.

Tyto pracovní cesty jsou vzrušující, ale nejvíce mi chybí má rodina – sledovat první krůčky mého syna Adama, poslouchat zpěv mé milované Emily a vidět krásný úsměv mé manželky Sabinky. Ale co bychom neudělali pro rodinu, že?

Pokud plánujete návštěvu LA a zajímá vás tato nádherná zoo, neváhejte se na mě obrátit pro tipy a doporučení. A určitě se podívejte na několik vybraných fotografií, které jsem sdílel zde a více najdete na mém Instagramu!