O mně

Začátek

2022

Fotograf

Martin Bargl

Domov

Česká republika

Najdete mě v...

Česku
Los Angeles
Francii

Ahoj, jsem Martin. O fotografování se zajímám od roku 2012. Mojí první kamerou byl Nikon D60. Naučil jsem se základy, ale později jsem tento foťák prodal a o pár let později přešel na Canon EOS 50D.

Můj sen se mi splnil v prosinci 2021 když jsem dostal svůj první foťák z vyšší řady – Sony A7IV, který mi darovala má milovaná žena k Vánocům. Jsem nadšený fotograf z Brna, který si užívá čas za hledáčkem, zatím co fotí divokou přírodu, lidi a emoce.

* Být KREATIVNÍ, ZAOSTŘIT & spojit se s LIDMI
Vždy rád kombinuji logiku a kreativitu. V roce 2012 jsem založil společnost pro tvorbu webů a SW na míru se svým kolegou. Jako jednatel mám odpovědnost za projekty našich. klientů a navíc jsem se do svého týmu zapojil v roli projekťáka, full-stack vývojáře a grafika.

Svou práci miluji, je více o logice. Vždy jsem však chtěl pracovat se zaměřením na vizuální stránku, proto mě lákala fotografie a video tvorba. Se svou novou technikou se mi to podařilo a krok za krokem se blížím více k tomu, co chci dělat ve svém volném i pracovním čase.

Hlavně jsem otec dvou a milující manžel, takže často experimentuji s focením rodiny, i když focení v přírodě mám nejraději.

Martin Bargl

Mé preference
Zvířata
Makro
Portrét
Sport
Architektura
Martin Bargl

Moje vybavení

Kamera:
Sony ALPHA 1
Sony ALPHA 7 IV

Objektivy:
Sony FE 24 mm f/1,4 GM
Sony FE 50 mm f/1,2 GM
Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS
Sony FE 70-200 mm f/2,8 GM OSS II
Sony FE 200-600 mm f/5,6-6,3 G OSS

Příslušenství:
Hähnel Modus 600RT MK II
NanLite Forza 60B Bi-color
Fomei LED MINI RGB 12
Manfrotto HaloCompact 82cm gold/silver